• Kraunamos nuotraukos
  237
  Pirkite 600 vnt. ar daugiau po 082/vnt. Sutaupykite nuo 930  ar dar daugiau
  Į krepšelį 
 • Savybės:
  Skydas tvirtai prisispaudžia prie kaktos.
  Nespaudžia galvos, nes yra papildomas paminkštinimas kaktai.
  Tvirtai laikosi, nesmunka, neplevėsuoja. Reguliuojamas pagal galvos dydį.
  Veido skydą galima dezinfekuoti ir valyti.

  Apsauginiai veido skydeliai yra efektyvi ir patogi priemonė, padedanti apsisaugoti nuo oro lašeliniu būdu plintančių mikroorganizmų patekimo į nosį, burną ir akis.
  Apsauginiai skydeliai taip pat gelbsti nuo dažno ir nevalingo veido lietimo, kurio metu ant rankų esantys nešvarumai gali būti pernešami ant veido.
  Apsauginiai veido skydeliai yra universalaus dydžio, nedidelio svorio, lengvai užsegami ir, priešingai nei apsauginiai akiniai, išlaikantys atstumą tarp akių ir skydelio. Skydeliai apsaugo nuo prakaitavimo ir drėgmės kaupimosi, netrukdo dirbti.
  Iš kokybiško plastiko gaminami skydai yra skaidrūs, pralaidūs šviesai, užtikrina gerą matomumą, tinka naudojimui su akiniais.
  Daugkartinio naudojimo apsaugos priemonės yra lengvai valomos, pasižymi geru atsparumu smūgiams, fiziniams ir cheminiams pažeidimams.

  Naudojimas:
  Siekiant užtikrinti optimalias higienos sąlygas, vienas skydelis turėtų būti nešiojamas to paties asmens.

  Įspėjimai:
  Siekiant maksimalios apsaugos nuo žmogaus sveikatai pavojingų mikroorganizmų patekimo į kvėpavimo takus, rekomenduojama apsauginį veido skydelį dėvėti kartu su kitomis veidą dengiančiomis apsauginėmis priemonės (veido kaukėmis).